Merak Edilenler

1. OzonLabs O3RSS nedir?
OzonLabs O3RSS O3RSS 50ml şişe formunda piyasaya sürülmüş bir cilt gençleştiricisi ozon bazlı dermo-kozmetik ürünüdür.

2. OzonLabs O3RSS tam olarak ne işe yarar?
OzonLabs O3RSS 50ml cilde uygulanan ozon molekülünün oksijene dönüşümü ile serbest radikallerinden arındırılarak kan dolaşımının hızlandırılması sonucu erken dönemlerindeki formuna kavuşturulmasını sağlar. Özellikle yüz bölgesinde günlük kullanımda ilk çalışma prensibi, hava kirliliğinin ve çevresel faktörlerin cilt dokusu üzerindeki toksik bazlı yaptığı tahribatın geriye döndürülmesi ve diğer yandan bakteriyel hücre membranlarının ortadan kaldırılarak cildin temizlenmesi olarak özetlenebilir. OzonLabs labaratuarları O3RSS ürünü üzerinde 2000’lerden bu yana yaptıkları test ve deneylerde, cildin enerji kazanarak gençlik dönemindeki parlaklığına kavuşmasının anahtarını dokuya ozon molekülü ile hareket kazandırmakta bulmuşlardır. Cilde spor yaptırmak olarak da düşünülebilen OzonLabs O3RSS O3RSS uygulaması, cildin gençlik dönemindeki sağlıklı yapısına geri dönüşümün bilinen en iyi yoludur. OzonLabs O3RSS düzenli kullanımında ilk 21 günden itibaren cildin bebek hücre üretimi başlar ve uygulama devamında gözlemlenen ilk etki, yeni gelen hücrelerin cilde verdiği beyaz ve parlak görünümdür.

3. OzonLabs O3RSS faydaları nelerdir?
OzonLabs O3RSS tüm cilt tipleri ve vücut dokusu üzerinde rahatlıkla kullanılabilen bir cilt gençleştiricisidir. Cilt dokularındaki kan dolaşımının hızlanmasına bağlı olarak ciddi oranda enerji artışı, vücut dokularının iyileştirilmesi ve iyileşen dokuların sağlıklı forma kavuşturulmasının bir sonucu olarak ciltte gençleşme temel faydalardır. Tüm bu iyileştirme ve gençleştirme sürecinde ciltteki açık yaralar, egzama-dermatit, mantar ve sebepsiz oluşan lezyonlar üzerinde direk hücre bazında etkisi olduğundan doğal süreçte cilt bu tür klinik deri problemlerinden temizlenir. Deri enfeksiyonları ve yara-yanık tedavisi amacıyla 1800’lerde Almanlar tarafından geliştirilen bu cilt serumu şu anda Türkiye’de ve Dünya’da OzonLabs markası ile gerek klinik gerek dermo-kozmetik bir çok deri hastalığı ve gençleştirme tedavilerinde baz madde olarak kullanılmaktadır.

4. OzonLabs O3RSS kullanım alanları nelerdir?
Bakınız : Faydaları – http://www.ozonlabs.com/s/faydalari

5. OzonLabs O3RSS hangi ülke menşeilidir?
OzonLabs bir Alman teknolojisi ve know-how’ı ile Türkiye’de üretilmektedir. Dünya çapında bir çok yerli ve yabancı bilim adamı networkü ile klinik araştırmalar ve testler bazında etkisi kanıtlanmıştır.

6. OzonLabs O3RSS herhangi bir zararı var mıdır?
OzonLabs O3RSS herhangi bir zararı yoktur. Topikal olarak deri üzerine uygulanır ve fazlası vücuttan 24 saat içinde atılır. Kullanımdan belli bir süre sonra cildin sadece hafif bir miktar su ile temizlenmesi ortamdaki toksinlerin uzaklaştırılması için özellikle tavsiye edilmektedir.
Kullanım sonrasında ciltte bırakılması da söz konusu olabilir. Bkz : Kullanım Talimatı

7. OzonLabs O3RSS nasıl kullanılır? Her gün mü kullanmak gereklidir?
Eğer kronik yara ya da dermatit türü bir cilt endikasyonu dışında kullanılacaksa, OzonLabs O3RSS ilk 21 gün boyunca aralıksız her gün düzenli sabah / akşam kullanılmalıdır. Sorunsuz ciltlerde her gün kullanım yerine haftanın belli günlerinde ciltte 20 dakika uygulanmalı ve su ile ciltten uzaklaştırılmalıdır. Kronik yaralarda kullanımı için bkz http://www.ozonlabs.com/s/kronik-yarada-ozonlabs

8. OzonLabs O3RSS ne kadar süre için kullanılır?
OzonLabs O3RSS cilt serumu olarak özellikle ilk 21 gün düzenli kullanım önerilmektedir. Hayat boyu güvenle kullanabileceğiniz ve deri rahatsızlıklarına karşı bir önlem olarak evinizde, ofisinizde, çantanızda günlük olarak bulundurmanız gerekli bir cilt yenileyicisidir. 21 günlük kullanım her cilt tipi için kesin bir süre değildir. Bazı ciltlerde 21 ila 28 günde belirgin sonuç verirken, bazı cilt tiplerinde sonuç vermesi daha kısa ya da uzun zaman alabilmektedir. Her cilt tipinde belli bir sürede çalışmaması durumu genetik harita, cilde dışarıdan yapılan kimyasal ve mekanik müdahaleler (lazer uygulamaları, AHA, plazma, PRP vb) etkilidir.

9. OzonLabs O3RSS kimyasal bir katkı içerir mi? Tam olarak ürün içeriği nedir?
OzonLabs O3RSS her hangi bir kimyasal katkı içermez. OzonLabs O3RSS tamamen %100 natürel saf ilk hasat zeytinlerden soğuk sıkım yöntemi ile elde edilmiş zeytinyağının bir kaç gün içerisinde soğuk füzyon ile yüksek ozon gazına tabi tutularak üretilmiş şeklidir. Avrupa standartlarında üretim yapan tesislerimiz OzonLabs O3RSS cilt serumu içerisine Shea Lipex (Butyrospermum Parkii) adı verilen, cildi güzelleştiren tamamen natürel bir bileşik ve natürel bir esans ilave etmektedir. %100 güvenle kullanıma hazır üretilen OzonLabs O3RSS piyasadaki 4 redoks tepkimesini tamamlamış ve kendine özel şişesinde en az 29 yıl bozulmadan / denature olmadan muhafaza edilebilen tek ozonlandırılmış yağ olarak tüm dermatolojik testlerden başarı ile geçmiştir.

10. OzonLabs doğal bir ürün müdür?
OzonLabs O3RSS doğal bir ürün değildir. Halk arasında bilinenin aksine doğal olan hiç bir ürün pakete girmemektedir. Doğal ortamında ve doğasını koruyarak, özelliğini doğal yöntemler (hava, su, toprak, güneş gibi etmenlerle devam ettiren ürünlerin doğal olduğunu söyleyebiliriz. Ancak zeytinyağı ozonlandıktan sonra doğal yöntemlerle tekrar ozon gazı ya da zeytinyağı elde edemeyiz. Oluşan yeni bileşik laboratuvar ortamında oluşturulmuş bir içerik ve doğada bu formda bulunmayan bir zincirdir. Buna dayanarak Ozonlabs O3RSS’nin doğal değil laboratuvar ortamında üretilmiş faydalı bir bileşik olduğunu bildiririz.

11. Ozonlabs O3RSS 50ml kullanmıyorum buna rağmen Ozonlabs O3RSS Probiyotik Yüz Temizleme Köpüğü kullanabilir miyim?
Ürünü istediğiniz her şekilde kullanabilirsiniz. Temizleme köpüğü olarak Ozonlabs O3RSS 50ml yağın tamamlayıcı ürünü olmasına rağmen bağımsız ya da başka ürünler ile kombine de uygulanabilir.

12. Ozonlabs O3RSS Probiyotik Yüz Temizleme Köpüğü sabah akşam mı kullanmalıyım? Yalnızca sabah ya da yalnızca akşam kullansam bir sakıncası var  mı?
Ozonlabs O3RSS Probiyotik Yüz Temizleme Köpüğü günde 1 ya da 2 kez ne zaman istenirse kullanılabilir.

13. Ozonlabs O3RSS Probiyotik Yüz Temizleme Köpüğü makyajımı temizler mi?
Ozonlabs O3RSS Probiyotik Yüz Temizleme Köpüğü yalnızca su ile temizlenebilen makyaj ürünlerini çıkarabillir. Water proof yani suya dayanıklı makyajı çıkarabilen yağlar ve sülfatlar barındırmamaktadır.

14. Ozonlabs O3RSS Probiyotik Yüz Temizleme Köpüğü nereden alabilirim?
Ozonlabs O3RSS Probiyotik Yüz Temizleme Köpüğü 150 ml kendi orijinal ambalajında www.ozonlabs.com websitesinden satın alabilirsiniz.

15. OzonLabs O3RSS gönderimini nasıl yapıyoruz? Ödeme şartları nelerdir?
OzonLabs O3RSS gönderimi yurtiçinde (Türkiye) Havale/EFT ve/veya Kredi Kartı ya da Kapıda nakit ödeme sistemlerinden her hangi biri ile yapılabilmektedir. Ödemenin OzonLabs Yaşam Bilimleri Türkiye hesabımıza düşmesini takriben kargonuz 3 iş günü içerisinde sistemdeki kayıtlı gönderim adresine kendi özel kutusu ve ambalajı ile ulaştırılır. Gönderimlerimiz UPS Kargo işbirliği ile sağlanmaktadır.

16. Havale / EFT adımındaki eksik ödemelerde ürünüm gönderilir mi?
OzonLabs Yaşam Bilimleri kurumsal yönetmeliğe göre eksik ödemeler alıcı banka hesabına girdiği andan itibaren eksik bakiye tamamlanmadığı 48 saat içinde aynı hesaba tekrar geri gönderilir. Bu durumda ürününüz sipariş listesinden 48 saat içerisinde silinir ve ürünü edinmek için tekrar sipariş vermeniz ve eksiksiz ödeme yapmanız gerekir. Para iadesindeki sorularınız için Ozonlabs Destek Hattımız 0554 151 69 66 nolu telefondan mesai saatleri içinde bize ulaşabilirsiniz.

17. Sistemden sipariş verdim ve havaleyi yaptım ancak her hangi bir bilgilendirme almadım. Ne yapmalıyım?
Ozonlabs Yaşam Bilimleri’nin hesap bilgileri sayfasında yer alan havale/eft ödeme opsiyonlarından birini kullanacaksanız, lütfen işlemi gerçekleştirdiğinize dair dekontunuzu saklayınız. Gelen dekontlardan işlemin konfirmasyonu için alıcı hesap numaralarının ve alıcı adının doğru şekilde yazıldığından emin olunuz. Havalenin tarafımıza geçip geçmediğini öğrenmek için Ozonlabs Yardım Meleği 05541516966 nolu telefona Whatsapp’tan mesaj gönderebilir ve arayabilirsiniz.

18. Ozonlabs O3RSS Probiyotik Yüz Temizleme Köpüğü 150 ml başka hangi ülkelere satış yapılmaktadır?
Ozonlabs O3RSS Probiyotik Yüz Temizleme Köpüğü diğer ürünlerimizde olduğu gibi tüm Avrupa ülkeleri ve Ortadoğu’ya satışı bulunmaktadır.  

19. Kargomu nasıl görebilirim?
Siparişinizin onaylanmasının ardından sisteme girdiğiniz mail adresinize siparişin başarılı bir şekilde alındığına ve sistemimize kaydolduğuna dair bir referans kodu ulaştırılacaktır. Aynı şekilde 3 iş günü içerisinde tarafınıza mail kanalı ile UPS Kargo takip numarası ve bildirdiğiniz cep telefonu numaranıza UPS Kargo takip numarası gönderilir.