Ozonlabs Yaşam Bilimleri Müşteri Hizmetleri +90 850 466 6966

Merak Edilenler

1. OzonLabs O3RSS  Serum nedir?


Ozonlabs O3RSS Serum ozonlandırılmış yağ segmentinde bulunan ve %3.2 mol/gr ozon gazı içeren cilt yenileyici ve gençleştirici bir serumdur.Ozonlandırılmış zeytinyağı Ozonlabs O3RSS Serum bir çok cilt endikasyonlarında güvenle kullanılan, tarihini Nicola Tesla'nın 1902 New York şehrinde formulize ettiği ve piyasaya sürdüğü derişimden almaktadır. Bundan önce bir çok bilim adamı tarafından faydaları açıkça gözlemlenmiş, klinik çalışmalarca da kanıtlanmış ozonlandırılmış yağ Ozonlabs O3RSS Serum paraben, SLES, alkol ve parfüm içermemektedir. Dermatolojik olarak test edilmiş Ozonlabs O3RSS Avrupa Birliği güvenlik dosyaları CPNP - Cosmetic Products Notification Portal - Europa EU'da bildirimi yapılmış bir üründür. 


2. OzonLabs O3RSS Serum tam olarak ne işe yarar?


OzonLabs O3RSS cilde uygulanan ozon molekülünün oksijene dönüşümü ile serbest radikallerinden arındırılarak kan dolaşımının hızlandırılması sonucu erken dönemlerindeki formuna kavuşturulmasına yardımcı olur. Özellikle yüz bölgesinde günlük kullanımda ilk çalışma prensibi, hava kirliliğinin ve çevresel faktörlerin cilt dokusu üzerindeki toksik bazlı yaptığı tahribatın geriye döndürülmesi ve diğer yandan bakteriyel hücre membranlarının ortadan kaldırılarak cildin temizlenmesi olarak özetlenebilir. OzonLabs Yaşam Bilimleri Laboratuvarları O3RSS ürünü üzerinde 2000’lerden bu yana yaptıkları araştırmalarda, cildin enerji kazanarak gençlik dönemindeki parlaklığına kavuşmasının anahtarını dokuya ozon molekülü ile hareket kazandırmakta bulmuşlardır. Cilde spor yaptırmak olarak da düşünülebilen OzonLabs O3RSS uygulaması, cildin gençlik dönemindeki sağlıklı yapısına geri dönüşümün bilinen en iyi yoludur. OzonLabs O3RSS düzenli kullanımında ilk 21 günden itibaren cildin bebek hücre üretimi başlar ve uygulama devamında gözlemlenen ilk etki, yeni gelen hücrelerin cilde verdiği beyaz ve parlak görünümdür.

3. OzonLabs O3RSS Serum faydaları nelerdir?


OzonLabs O3RSS tüm cilt tipleri ve vücut dokusu üzerinde rahatlıkla kullanılabilen bir cilt gençleştiricisidir. Cilt dokularındaki kan dolaşımının hızlanmasına bağlı olarak ciddi oranda enerji artışı, vücut dokularının iyileştirilmesi ve iyileşen dokuların sağlıklı forma kavuşturulmasının bir sonucu olarak ciltte gençleşme temel faydalardır. Tüm bu iyileştirme ve gençleştirme sürecinde ciltteki açık yaralar, egzama-dermatit ve sebepsiz oluşan lezyonlar üzerinde direk hücre bazında etkisi olduğundan doğal süreçte cilt bu tür klinik deri problemlerinden temizlenmesine yardımcı olur. Deri enfeksiyonları ve yara-yanık tedavisi amacıyla 1800’lerde Almanlar tarafından geliştirilen bu cilt serumu şu anda Türkiye’de ve Dünya’da OzonLabs markası ile gerek klinik gerek dermo-kozmetik bir çok deri hastalığı ve gençleştirme tedavilerinde baz madde olarak kullanılmaktadır.

4. OzonLabs O3RSS Serum kullanım alanları nelerdir?

Cilt Gençleştirme

Cilt Lekeleri

Akne - Sivilce

Acne Rosacea

Çatlak

Selülit

Kronik Yara İyileşmesi

Kontak Dermatit

Seboreik Dermatit

Renk Tonu Eşitsizlikleri

Vitiligo

Sedef 


5. OzonLabs O3RSS Serum hangi ülke menşeilidir?


OzonLabs bir Alman teknolojisi ve know-how’ı ile Türkiye’de üretilmektedir. Dünya çapında bir çok yerli ve yabancı bilim adamı networkü ile etken madde klinik ozonun bilimsel araştırmaları ve testler bazında etkisi kanıtlanmıştır. CPNP Belgeleri talebi için lütfen iletişime geçiniz. 

6. OzonLabs O3RSS Serum herhangi bir zararı var mıdır?


OzonLabs O3RSS herhangi bir zararı yoktur. Haricen cilde uygulanır ve cilt dokusunda çalışır. Ozonlabs O3RSS kullanım talimatına tıklayınız.


7. OzonLabs O3RSS nasıl kullanılır? Her gün mü kullanmak gereklidir?


Eğer kronik yara ya da dermatit türü bir cilt endikasyonu dışında kullanılacaksa, OzonLabs O3RSS ilk 21 gün boyunca aralıksız her gün düzenli sabah / akşam kullanılmalıdır. Sorunsuz ciltlerde her gün kullanım yerine haftanın belli günlerinde ciltte 20 dakika uygulanmalı ve ardında su ile yıkanmalıdır. Kronik yaralarda kullanımı için Ozonlabs Whatsapp Yardım Hattı ile iletişime geçiniz 0554 151 69 66 

8. OzonLabs O3RSS Serum ne kadar süre için kullanılır?


OzonLabs O3RSS cilt serumu olarak özellikle ilk 21 gün düzenli kullanım önerilmektedir. Hayat boyu güvenle kullanabileceğiniz ve deri rahatsızlıklarına karşı bir önlem olarak evinizde, ofisinizde, çantanızda günlük olarak bulundurmanız önerilen bir cilt yenileyicisidir. 21 günlük kullanım her cilt tipi için kesin bir süre değildir. Bazı ciltlerde 21 ila 28 günde belirgin sonuç verirken, bazı cilt tiplerinde sonuç vermesi daha kısa ya da uzun zaman alabilmektedir. Her cilt tipinde belli bir sürede çalışmaması durumu genetik harita, cilde dışarıdan yapılan kimyasal ve mekanik müdahaleler (lazer uygulamaları, AHA, plazma, PRP vb) etkilidir.

9. OzonLabs O3RSS Serum kimyasal bir katkı içerir mi? Tam olarak ürün içeriği nedir?


OzonLabs O3RSS her hangi bir kimyasal katkı içermez. OzonLabs O3RSS tamamen %100 natürel saf ilk hasat zeytinlerden soğuk sıkım yöntemi ile elde edilmiş zeytinyağının bir kaç gün içerisinde soğuk füzyon ile yüksek ozon gazına tabi tutularak üretilmiş şeklidir. Avrupa standartlarında üretim yapan tesislerimiz OzonLabs O3RSS cilt serumu içerisine Shea Lipex (Butyrospermum Parkii) adı verilen, cildi güzelleştiren tamamen natürel bir bileşik ve natürel bir esans ilave etmektedir. %100 güvenle kullanıma hazır üretilen OzonLabs O3RSS piyasadaki 4 redoks tepkimesini tamamlamış ve kendine özel şişesinde, tüm dermatolojik testlerden başarı ile geçmiş bir üründür. Ozonlabs O3RSS Serum Avrupa Birliği güvenlik dosyaları olan CPNP belgelerine sahiptir. 

Ozonlabs O3RSS Serum İçindekiler
Europea Olea, Butryrospermum Parkii (Shea Butter), Rosa Demascena.10. OzonLabs O3RSS Serum doğal bir ürün müdür?


OzonLabs O3RSS doğal bir ürün değildir. Halk arasında bilinenin aksine doğal olan hiç bir ürün pakete girmemektedir. Doğal ortamında ve doğasını koruyarak, özelliğini doğal yöntemler (hava, su, toprak, güneş gibi etmenlerle devam ettiren ürünlerin doğal olduğunu söyleyebiliriz. Ancak zeytinyağı ozonlandıktan sonra doğal yöntemlerle tekrar ozon gazı ya da zeytinyağı elde edemeyiz. Oluşan yeni bileşik laboratuvar ortamında oluşturulmuş bir içerik ve doğada bu formda bulunmayan bir zincirdir. Buna dayanarak Ozonlabs O3RSS Serum'un doğal değil laboratuvar ortamında üretilmiş faydalı bir bileşik olduğunu bildiririz.

11. Ozonlabs O3RSS Serum kullanmıyorum buna rağmen Ozonlabs O3RSS Probiyotik Yüz Temizleme Köpüğü kullanabilir miyim?


Ozonlabs Probiyotik Temizleme Köpüğünü kullanmak için Ozonlabs O3RSS Serum kullanmak zorunda değilsiniz. Temizleme köpüğü olarak Ozonlabs O3RSS Serum'un tamamlayıcı ürünü olmasına rağmen Ozonlabs O3RSS Probiyotik Köpük bağımsız ya da başka ürünler ile kombine de uygulanabilir. Temizleme köpüğü içeriğindeki cilde dost probiyotik flora sayesinde cildin bariyer yapısını korumaya yardımcıdır.

12. Ozonlabs O3RSS Probiyotik Yüz Temizleme Köpüğü sabah akşam mı kullanmalıyım? Yalnızca sabah ya da yalnızca akşam kullansam bir sakıncası var  mı?


Ozonlabs O3RSS Probiyotik Yüz Temizleme Köpüğü günde 1 ya da 2 kullanılabilir. 

13. Ozonlabs O3RSS Probiyotik Yüz Temizleme Köpüğü makyajımı temizler mi?

 

Ozonlabs Probiyotik Temizleme Köpüğü


Ozonlabs O3RSS Probiyotik Yüz Temizleme Köpüğü yalnızca su ile temizlenebilen makyaj ürünlerini temizleyebilmektedir. Water proof yani suya dayanıklı makyajı çıkarabilen yağlar ve sülfatlar barındırmamaktadır.

14. Ozonlabs O3RSS Probiyotik Yüz Temizleme Köpüğü nereden alabilirim?


Ozonlabs O3RSS Probiyotik Yüz Temizleme Köpüğü kendi orijinal ambalajında www.ozonlabs.org websitesinden satın alabilirsiniz.

15. Ozonlabs Ozonlava Maskeyi nasıl kullanacağım?

Ozonlava Maske kullanım talimatı için Ozonlabs Kullanım Talimatı bölümümüzü inceleyebilir ve diğer ürünler ile kullanım kombinasyonlarını öğrenebilirsiniz.

 Ozonlava Maske

16. OzonLabs ürünleri gönderimini nasıl yapıyoruz? Ödeme şartları nelerdir?


OzonLabs ürünleri gönderimi yurtiçinde (Türkiye) Havale/EFT ve/veya Kredi Kartı ya da Kapıda nakit ödeme sistemlerinden her hangi biri ile yapılabilmektedir. Ödemenin OzonLabs Yaşam Bilimleri Garanti Bankası hesabımıza düşmesini takriben kargonuz 3 iş günü içerisinde sistemdeki kayıtlı gönderim adresine kendi özel kutusu ve ambalajı ile ulaştırılır. Gönderimlerimiz UPS Kargo işbirliği ile OPLOG Lojistik A.Ş tarafından sağlanmaktadır.

17. Havale / EFT adımındaki eksik ödemelerde Ozonlabs Ürünleri gönderimi yapılır mı?


OzonLabs Yaşam Bilimleri kurumsal yönetmeliğe göre eksik ödemeler alıcı banka hesabına girdiği andan itibaren eksik bakiye tamamlanmadığı 48 saat içinde aynı hesaba tekrar geri gönderilir. Müşteri hesabına bakiyenin geri gönderilmesinde şirketimiz bankaların aldığı işlem ücretini ödemekle yükümlü sayılmayacaktır. Ozonlabs ürünleri sipariş listesinden 48 saat içerisinde silinir ve ürünleri edinmek için tekrar sipariş vermeniz ve hesabımıza eksiksiz ödeme yapmanız gerekir. Para iadesindeki sorularınız için Ozonlabs Whatsapp Destek Hattımız 0(554)1516966 ya da Ozonlabs Yaşam Bilimleri kurumsal hattımız 0(850)4666966 [OZON] nolu telefondan mesai saatleri içinde bize ulaşabilirsiniz.

18. Sistemden sipariş verdim ve havaleyi yaptım ancak her hangi bir bilgilendirme almadım. Ne yapmalıyım?


Ozonlabs banka hesap bilgileri sayfasında yer alan havale/eft ödeme opsiyonlarından birini kullanacaksanız, lütfen işlemi gerçekleştirdiğinize dair dekontunuzu saklayınız. Banka tarafından edindiğiniz işlem dekontundan işlemin konfirmasyonu/onaylanması için alıcı hesap numaralarının ve alıcı adının doğru şekilde yazıldığından emin olunuz. Havalenin tarafımıza geçip geçmediğini öğrenmek için Ozonlabs Whatsapp Yardım Hattı 05541516966 nolu telefona Whatsapp’tan mesaj gönderebilir veya arayabilirsiniz.

19. Ozonlabs O3RSS Probiyotik Yüz Temizleme Köpüğü başka hangi ülkelere satış yapılmaktadır?


Ozonlabs ürünleri tüm Avrupa ülkeleri, Amerika Birleşik Devletleri, Ortadoğu, Güney Asya Ülkeleri, Afrika, Avustralya, Yeni Zellanda ve Güney Amerika'ya gönderimi yapılmaktadır. Ülkelere göre kargo ulaşım süreleri için Ozonlabs Whatsapp Destek Hattımız 0(554)1516966 ya da Ozonlabs Yaşam Bilimleri kurumsal hattımız 0(850)4666966 [OZON] nolu telefondan mesai saatleri içinde bize ulaşabilir ve gönderim süreleri ya da TNT, Fed(EX), UPS kargo takip numaralarınızı öğrenebilirsiniz. 

 

Ozonlabs Amazon


20. Kargomu nasıl takip edebilirim?


Ozonlabs siparişi onayının ardından sisteme girdiğiniz mail adresinize siparişin başarılı bir şekilde alındığına ve Ozonlabs sistemine kaydolduğuna dair bir referans kodu ulaştırılacaktır. Aynı şekilde 3 iş günü içerisinde tarafınıza mail kanalı ile UPS Kargo takip numarası ve bildirdiğiniz cep telefonu numaranıza UPS Kargo takip numarası gönderilir. 

Ozonlabs websitesindeki hesabım bölümünden kargonuzun durumunu öğrenebilir ya da Ozonlabs Whatsapp Destek Hattımız 0(554)1516966 ya da Ozonlabs Yaşam Bilimleri kurumsal hattımız 0(850)4666966 [OZON] nolu telefondan mesai saatleri içinde kargonuzun durumunu sorgulayabilirsiniz.