Whatsapp danışma hattımız için tıklayın

Kullanma Talimatı

OZONLABS O3RSS SERUM KULLANMA TALİMATI
Ozonlabs O3RSS Serum Nedir? 
Ozonlabs O3RSS Serum ozonlandırılmış yağ segmentinde bulunan ve %3.2 mol/gr ozon gazı içeren cilt yenileyici bir serumdur.
Ozonlandırılmış zeytinyağı Ozonlabs O3RSS Serum bir çok cilt endikasyonlarında güvenle kullanılan, tarihini Nicola Tesla'nın 1902 New York şehrinde formulize ettiği ve piyasaya sürdüğü derişimden almaktadır. Bundan önce bir çok bilim adamı tarafından faydaları açıkça gözlemlenmiş, klinik çalışmalarca da kanıtlanmış ozonlandırılmış yağ Ozonlabs O3RSS Serum paraben, SLES, alkol ve parfüm içermemektedir. Dermatolojik olarak test edilmiş Ozonlabs O3RSS Avrupa Birliği güvenlik dosyaları CPNP - Cosmetic Products Notification Portal - Europa EU'da bildirimi yapılmış bir üründür. 
Ozonlabs O3RSS Serum İçindekiler
Europea Olea, Butryrospermum Parkii (Shea Butter), Rosa Demascena.
.
Kuru Ciltlerde Ozonlabs O3RSS Serum Kullanma Talimatı
Ozonlabs O3RSS Serum kuru ciltlerde temiz cilde günde 1 ya da 2 kez sabah ve/veya akşam 2 pompa uygulanır. Ozonlabs O3RSS cilde uygulanmadan önce temizleyici kullanabilirsiniz. Kuru ciltlerde temizleyici kullanılması bir zorunluluk değildir. Kullanılan temizleyicinin Paraben, SLES, alkol ya da parfüm içermemesi yerinde olacaktır. Ozonlabs O3RSS üzerine Paraben, SLES, alkol ve parfüm içermeyen su bazlı bir nemlendirici kullanabilirsiniz. Ozonlabs O3RSS sonrasında cilde her hangi bir kapatıcı ya da filtre içeren bir kremin kullanılması önerilmez.
Karma Ciltlerde Ozonlabs O3RSS Serum Kullanma Talimatı
Ozonlabs O3RSS Serum karma ciltlerde temiz cilde günde 1 ya da 2 kez sabah ve/veya akşam 2 pompa uygulanır. Ozonlabs O3RSS Serum cilde uygulanmadan önce temizleyici kullanabilirsiniz.Karma ciltlerde temizleyici haftada bir kaç gün kullanılabilir. Kullanılan temizleyicinin Paraben, SLES, alkol ya da parfüm içermemesi yerinde olacaktır. İhtiyaca göre Ozonlabs O3RSS Serum üzerine Paraben, SLES, alkol ve parfüm içermeyen su bazlı bir nemlendirici haftada 2-3 kez kullanabilirsiniz. Ozonlabs O3RSS sonrasında cilde her hangi bir kapatıcı ya da filtre içeren bir kremin kullanılması önerilmez. 
.
Yağlı Ciltlerde Ozonlabs O3RSS Serum Kullanma Talimatı
Ozonlabs O3RSS Serum yağlı ciltlerde temiz cilde günde 1 ya da 2 kez sabah ve/veya akşam 2 pompa uygulanır. Ozonlabs O3RSS Serum cilde uygulanmadan önce temizleyici kullanabilirsiniz.Yağlı ciltlerde temizleyici her gün kullanılabilir. Kullanılan temizleyicinin Paraben, SLES, alkol ya da parfüm içermemesi yerinde olacaktır. İhtiyaca göre yağlı ciltlerde, Ozonlabs O3RSS Serum üzerine Paraben, SLES, alkol ve parfüm içermeyen su bazlı bir nemlendirici haftada 1 kez kullanabilirsiniz. Ozonlabs O3RSS sonrasında cilde her hangi bir kapatıcı ya da filtre içeren bir kremin kullanılması önerilmez. 
 
Ozonlabs O3RSS Serum Selülit Kullanma Talimatı

OzonLabs O3RSS Serum selülit için sorunlu bölgeye haftada 3 gün günde 1 kez 10 gr (10 pompa) uygulanır. Uygulama öncesinde ciltte her hangi bir  krem, makyaj ya da fondöten kalıntısı olmamalıdır. Uygulama öncesinde at kılı fırça ya da kese uygulaması yapılması yerinde olacaktır. Uygulama ardından egzersiz yapılmasında sakınca yoktur. Egzersiz sonrası bacaklara soğuk su tutulmasında fayda vardır.

Ozonlabs O3RSS Serum Çatlak Kullanma Talimatı

OzonLabs O3RSS Serum çatlak uygulamasında sorunlu bölgeye günde 1 kez 5 gr (3 pompa) uygulanır. Uygulama öncesinde ciltte her hangi bir  krem, makyaj ya da fondöten kalıntısı olmamalıdır. Uygulama öncesinde çatlak olan bölgelere hafif kese ile masaj yapılmasında fayda vardır. 

            
Ozonlabs O3RSS Diğer Ozonlabs Ürünleri ile Kullanım Önerisi 
 • Cildinizi Ozonlabs Probiyotik Köpük ile temizleyin (Haftada 1-2 Gün)
 • Cildinizden Ozonlabs Probiyotik Köpüğü temizlerken Ozonlabs Mikrofiber Ped yardımı ile kan dolaşımını hızlandırabilir ve ölü hücreleri arındırabilirsiniz
 • Ozonlava Volkanik Maske'i cildinize yeteri miktarda sürünüz ve 20 dakika bekletiniz. Ardından soğuk su ile durulayınız. 
 • Cildinize 2 pompa Ozonlabs O3RSS Serum uygulayınız.
 
OZONLAVA VOLKANİK MASKE KULLANMA TALIMATI
Ozonlava Volkanik Maske nedir ?
Ozonlabs Ozonlava Volkanik Maske haftanın 7 günü kullanılabilen negatif ion bariyeri prensibi ile üretilmiş hücre yenileyici bir maskedir. Ozonlava cilt yenileyici formülü ve probiyotik içeren hassas yapısı ile cildin kurumadan ve kolajen dokusuna zarar vermeden yenilenmesini sağlayan volkanik bir maskedir. 
Gündüz ya da gece kullanılabilir. Maskenin kullanımından sonra Ozonlabs O3RSS Serum uygulanabilir. 
 
Ozonlabs Ozonlava Volkanik çamur temiz cilde günde 1 kez uygulanabilir. Ozonlava Volkanik Maske ciltte en az 20 dakika bekletilir ve soğuk su ile yıkanır. 
Ozonlava Volkanik Maske  İçindekiler
Aqua, Sodium Bentonite, Sodium Bicarbonate
Ozonlabs Ozonlava Volkanik Maske Diğer Ozonlabs Ürünleri ile Kullanımı
 • Cildinizi Ozonlabs Probiyotik Köpük ile temizleyin
 • Dileyenler cildini duştan sonra, ya da temizleyici sonrasında istenilen her zaman Ozonlava Volkanik Maske maskeye hazırlayabilir.
 • Ozonlava maskeden elinize yarım ceviz büyüklüğünde alıp tüm yüze ve hatta boyun bölgesine göz altları dahil uygulayınız
 • 20-30 dakika bekleyiniz. Ozonlava Volkanik Maske cildinizde kuruyup beyazlayacak
 • 20-30 dakika sonra cildinizi soğuk su ile yıkayınız.
 • Ozonlabs O3RSS Serum iki pompa kadar cildinize sürünüz. 
 
OZONLABS O3RSS PROBİTOTİK TEMİZLEME KÖPÜĞÜ KULLANMA TALIMATI
Ozonlabs O3RSS Probiyotik Temizleme Köpüğü Nedir? 

Ozonlabs O3RSS Probiyotik içerikli yüz temizleme köpüğü ozon bazlı ürünlerin tamamlayıcısı olarak geliştirilmiştir. Ozonlabs O3RSS 50 ml Ozonlandırılmış yağ öncesinde cildi kullanıma hazırlamak ve temizlemek için geliştirilmiş, sülfat, alkol, paraben ve sülfat içermeyen temizleyici hafif formülü sayesinde cildin kolajen üretilen hücre yapılarına ve cilt bariyerine zarar vermez. Hassas ciltlerinde rahatlıkla kullanabileceği köpük su ile temizlenebilen makyaj kalıntılarının da ciltten uzaklaştırılmasında etkilidir. Ozonlabs O3RSS Probiyotik içerikli yüz temizleme köpüğü akneli ciltler içinde uygun bir formüle sahiptir. İçerisinde yağ salgılarının aşırı salgılanmasının önüne geçen probiyotik sayesinde hücrenin bağışıklığı korunmuş olur.

Sabah ve akşam cildinizi su ile yıkadıktan sonra Ozonlabs O3RSS Probiyotik Yüz Temizleme Köpüğü’nden elinize iki pompa kadar sıkın ve cildinize yayın. Köpük hafif formülü ile cildinize dağılır ve sabun gibi kaplamaz. Sülfatsız içeriği nedeniyle de köpürmeyecek olan Ozonlabs O3RSS Probiyotik Yüz Temizleme Köpüğünü cildinizde 10 saniye beklettikten sonra su ile ıslattığınız Ozonlabs Mikrofiber Temizleme süngeri ile yüzünüze daire şeklinde masaj yapın. Ardından cildinizi soğuk su ile durulayın ve kuruladıktan sonra Ozonlabs O3RSS 50 ml’den cildinize iki pompa Ozonlabs O3RSS yağı sıkın ve masaj ile uygulayın.
 • Cildi tazelemek ve ölü hücrelerden arındırmak için Ozonlabs Probiyotik Temizleme Köpüğü  ile özel formüle edilmiştir.
 • Cildinizi OzonLabs serum uygulamasına hazırlar.
 • Tüm Cilt Tipleri için uygundur.
 • Çevresel stres faktörlerine karşı cilde direnç kazandırır, yorgun ve donuk görünen cildi tazeler, sağlıklı bir görünüm kazandırır.
 • Cildin kurumadan temizlenmesine yardımcı olur ve hassas ciltler tarafından kullanılabilir. 
 • Haricen kullanım içindir.

Ozonlabs Probiyotik Temizleme Köpüğü Diğer Ozonlabs Ürünleri ile Kullanımı
 • Cildinizi Ozonlabs Probiyotik Köpük'ten sadece iki pompa elinize sıkarak yüzünüze dağıtın
 • Ozonlabs Mikrofiber Temizleme Pedi'ni ıslatın ve yüzünüzü nazikçe temizleyin.
 • Yüzünüzü soğuk su ile durulayın.
 • Ozonlava Volkanik Maske maskeden elinize yarım ceviz büyüklüğünde alıp tüm yüze ve hatta boyun bölgesine göz altları dahil uygulayın.
 • Ozonlava Volkanik Maske cildinizde kuruyup beyazlayacak
 • 20-30 dakika sonra cildinizi soğuk su ile yıkayınız.
 • Ozonlabs O3RSS Serum iki pompa kadar cildinize sürünüz. 
 • Eğer cildiniz kuru ise Ozonlabs Nemlendirici ve Güneş Kremini gündüz için kullanabilirsiniz. 
 
OZONLABS MİKROFİBER YÜZ TEMİZLEME PEDİ KULLANMA TALİMATI
Ozonlabs Mikrofiber Yüz Temizleme Pedi Nedir?
Ozonlabs Mikrofiber Temizleme Pedi ölü hücrelerin ciltten uzaklaştırılmasını sağlayan ve doğal lif içeren bir temizleyici süngerdir. Ozonlabs Mikrofiber Temizleme Pedi dayanıklı ancak cilde dost yapısı ile makyaj kalıntılarını cildinizden kolayca temizleyen ve ciltteki pütürcüklerin kolayca ciltten arındırılmasını sağlayan bir prensip ile üretilmiştir. Mekanik cilt temizliğinde cildin kolajen yapısının ve üretim yapan hücrelerinin aşındırılmaması önem taşır. Ozonlabs Mikrofiber Yüz Temizleme Pedi cilde dost ve hassas yapısı ile exfoliasyon için cilt temizliğine uygun bir üründür. 
 
 • Paketinden çıkarttığınız Ozonlabs Mikrofiber Yüz Temizleme Pedi ni ılık su ile ıslatın.
 • Temizleme köpüğünü cildinize yayarak, Ozonlabs Mikrofiber Yüz Temizleme Süngeri ile cildinize masaj yapın (Sünger ıslak olmalıdır)
 • Ozonlabs Mikrofiber Yüz Temizleme Süngerini ılık su ile tekrar yıkayın ve 2. kez  çene, alın, burun ve yanak bölgesine masaj yapın.
 • Cildinizi soğuk su ile arındırın ve pamuklu temiz bir havlu ile kurulayın.
 • Ozonlabs Mikrofiber Yüz Temizleme Pedi'ni beyaz sabun ile yıkayarak dik bir şekilde kurumaya bırakın.
Ozonlabs Mikrofiber Yüz Temizleme Pedi Diğer Ozonlabs Ürünleri ile Kullanımı
 • Ozonlabs Mikrofiber Temizleme Pedi'ni ıslatın ve yüzünüzü nazikçe temizleyin.
 • Temizleme köpüğünü cildinize yayarak, Ozonlabs Mikrofiber Yüz Temizleme Süngeri ile cildinize masaj yapın (Sünger ıslak olmalıdır)
 • Yüzünüzü soğuk su ile durulayın.
 • Ozonlava Volkanik Maske elinize yarım ceviz büyüklüğünde alıp tüm yüze ve hatta boyun bölgesine göz altları dahil uygulayın.
 • 20-30 dakika bekleyin. Ozonlava Volkanik Maske cildinizde kuruyup beyazlayacak
 • 20-30 dakika sonra cildinizi soğuk su ile yıkayınız.
 • Ozonlabs O3RSS Serum iki pompa kadar cildinize sürünüz. 
 • Eğer cildiniz kuru ise Ozonlabs Nemlendirici ve Güneş Kremini gündüz için kullanabilirsiniz. 

  

OZONLABS NEMLENDİRİCİ VE GÜNEŞ KREMİ KULLANMA TALİMATI
Ozonlabs Nemlendirici ve Güneş Kremi Nedir?
Ozonlabs Nemlendirici ve Güneş Kremi doğal yağlardan oluşan SPF 10 güneş koruma kremidir. Doğal yağların cildi güneşin direk etkilerinden koruduğu ve aynı zamanda sağlıklı bir filtre oluşturduğu bilinmektedir. Ozonlabs Nemlendirici ve Güneş Kreminin bilinen en iyi özelliği Paraben, Titanyum Dioksit, parfüm ve her hangi bir kimyasal içermeyen doğal bir güneş koruyucu olmasıdır. 
Ozonlabs Nemlendirici ve Güneş Kremi İçindekiler
Havuç yağı, Shea Lipex (Butryrospermum Parkii) Kakao Yağı, Hindistan Cevizi Yağı
 • Ozonlabs Nemlendirici ve Güneş Kremi cildinizin nem dengesini sağlamak için üretilmiş bir güneş kremidir. Ozonlabs Nemlendirici ve Güneş Kremini güneş banyosu yapmadan ya da denize girmeden önce tüm vücudunuza yeterli miktarda sürünüz. 
 • Ozonlabs Nemlendirici ve Güneş Kremini denizden çıktıktan sonra tekrar yenileyiniz.
 • Güneşlendiğiniz ya da güneş ile temas ettiğiniz saatler sağlık açısından önemlidir. Özellikle lütfen yılın belli dönemleri olan güneş ışınlarının dünyaya dik açı ile geldiği ve UV etkisinin arttığı dönemde tehlikeli saatler olarak ifade edilen sürede güneşte kalmayınız. 
 • Ürünün göz ile temas etmesi durumunda bol su ile yıkayınız
 • Haricen kullanım içindir.
OZONLABS MENTOL COFFEIN SAMPUAN KULLANMA TALİMATI 

Ozonlabs Mentol Coffein Şampuan Nedir?

Ozonlabs Mentol Coffein Şampuan, Almanya'nın Berlin şehrinde özel olarak Ozonlabs R&D Ekibi ve saç tasarımcıları tarafından geliştirilmiş üstün özellikli profesyonel bir saç bakım şampuanı ve duş jelidir. Ozonlabs Mentol Coffein Şampuan yapısında sentetik silikon, paraben ve koruyucu bulundurmayan, özel formülü ile alerji , saç derisinde ve ciltte hassasiyet yaşayan bireylerin rahatlıkla kullanabileceği bir saç bakım şampuanıdır. Şampuan içeriğinde saç dökülmesini önlemeye yardımcı kan dolaşımını hızlandıran kafein ve mentol bulunmaktadır. 

 • Ozonlabs Mentol Coffein Şampuan'dan ıslak saçınıza yarım ceviz kadar uygulayıp masaj yapın ve 30 saniye şampuanın nüfuz etmesini bekleyin. Dilerseniz bu süreyi uzatabilirsiniz. Saçınızda karıncalanma ve ısınma hissi tamamen normaldir. Şampuan içeriği kan dolaşımının hızlandırılması ve folikül hücrede mikro dolaşım hızlandırma prensibi ile tasarlanmıştır.
 • En az 6 hafta kullanım önerilmektedir. Sentetik silikonun ciltten ve saçlardan temizlenmesi için en az 6 haftalık bir süre ile şampuanın kullanımı tavsiye edilmiştir. Ozonlabs Mentol Coffein Şampuan'ın, bazı saç tiplerinde, saç derisi ve cilt endikasyonlarında Ozonlabs Aleo Vera Şampuan ile gün aşırı değişim yaparak saça uygulanması gerekebilir.