Ozonlabs Yaşam Bilimleri Müşteri Hizmetleri +90 850 466 6966

Teslimat, İade, Değişim ve Garanti

Teslimat

Siparişleriniz haftasonları ve resmi tatil günleri hariç 3 iş günü içerisinde kargoya verilir.

İptal


Henüz kargoya teslim edilmemiş olan siparişinizi "info@ozonlabs.com" adresine mail göndererek sipariş iptal talebinizi bize ulaştırabilirsiniz. Kargonuz dağıtım için depomuzdan dağıtıma çıkarıldıysa kargonuzu teslim almanız ve iade şartlarını yerine getirmeniz gerekir. 

İptal koşullarında kredi kartınıza yatırılan geri ödemenin ekstrenize artı bakiye olarak yansıması, bankanızın süreç ve uygulamalarına bağlı olarak ortalama iki - üç hafta sürebilir. Bu süreç genel bir uygulama olup, OzonLabs Yaşam Bilimleri Şirketi'nin müdahale hakkı bulunmamaktadır. İade işleminizin kredi kartınıza yansımasında gecikme yaşanması halinde, bankanızdan detaylı bilgi alabilirsiniz.


İade


Sitemizde aldığınız ürünleri kullanmamış olmak koşulu ile 7 gün içerisinde güvenle iade edebilirsiniz.

İade koşulları çerçevesinde, siparişinizi size ulaştığı günden itibaren 7 gün içerisinde UPS Kargo ile “Ozonlabs Yaşam Bilimleri'' tarafından mail adresinize e-fatura yolu ile gönderilmiş faturayı da gönderime ekleyerek depo adresimize iade edebilirsiniz. Bu işlem öncesinde "info@ozonlabs.com" e-posta adresinden tarafımıza bilgi vermenizi rica ederiz. Gereken tüm adımları sizinle paylaşmak üzere ekibimiz hizmet verecektir. 

İade Koşulları

İade etmek istediğiniz ürünü eksiksiz, kullanılmamış, ambalajı açılmamış ve hasar görmemiş şekilde ''Ozonlabs Yaşam Bilimleri'' logistik-dağıtım adresine göndermelisiniz. Bu adres kutu üzerinde gelen irsaliye formunda yer almaktadır.

Ürünü iade etmeden önce Ozonlabs Yaşam Bilimleri ekibi ile e-posta, telefon veya iletişim formu yoluyla irtibat kurarak talebinizi sipariş numaranız ile birlikte bildirmeniz gerekmektedir.

Kargonuzu Teslim Alırken: Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer Ozonlabs ürünlerinde herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ozonlabs ürünleri teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız. Ambalajı açılmış, kullanılmış, tahrip edilmiş şekildeki ürünlerin iadesi, ilgili yasa gereği kabul edilmemektedir.

İade Edilmeyen Ürünler Nelerdir?

İade edilecek ürün/ürünler , teslim alınan şeffaf koruma poşeti açılmadan ve orijinal paketi / kutusu ile geri gönderilmelidir. Orijinal kutu üzerine kargo etiketi yapıştırılmış ve kargo koli bandı ile bantlanmış ürünler kabul edilmez. Ürün, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.

Kullanılmış, orijinal kutusu / ambalajı açılmış ve tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilememektedir.


İade edeceğim ürün için kargo ücreti ödeyecek miyim?
 Ürün / ürünlerden kaynaklanan herhangi bir kusurdan dolayı yapacağınız iadelerde kargo ücreti OzonLabs tarafından ödenmekte olup gönderimin UPS Kargo ile yapılması gerekmektedir. Eğer ürün / ürünlerden kaynaklanan bir kusur yoksa iade gönderi ücreti alıcıya aittir.

Ürünlerin Orijinal Olduğunu Nereden Anlayabilirim?

Ozonlabs Yaşam Bilimleri ürünleri, gerekli bakanlık bildirimleri, Avrupa Birliği güvenlik dosyaları ile %100 orijinallik güvencesindedir. Türkiye'de ürünlerin satışından sorumlu tek yetkili mail adresi www.ozonlabs.org ve www.ozonlabs.com adresleridir. Bunların dışında dünya çapında yetkili kılınmış Ozonlabs Ürün Dağıtım sorumlularının iletişim bilgileri için bizimle sorularınızı info@ozonlabs.com adresinden paylaşabilirsiniz.  

Değişim

OzonLabs Yaşam Bilimleri web sitesinden satın aldığınız ve iade koşullarına uygun olan bir ürünü değiştirmek için Ozonlabs Whatsapp Destek ekibimizle telefon, e-posta veya iletişim formu yoluyla irtibata geçebilirsiniz.

Garanti Koşulları


Tüm ürünler aksi belirtilmediği takdirde üretici firma olan Ozonlabs Yaşam Bilimleri Ticaret Kozmetik Ltd Şti'nin garantisi ve koruması altındadır. Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için kargo teslimatı esnasında ürünü mutlaka kontrol ediniz. Herhangi bir hasar gördüğünüzde tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün üzerinde yapılan değişiklikler, ürünün deforme olması ya da ürünün orijinal dizaynının bozulması garanti kapsamı dışında tutulmaktadır.

Ozonlabs Yaşam Bilimleri Whatsapp Destek 0554 151 69 66

Çalışma Saatleri : Pazartesi - Cuma 09.00 - 17.00