Whatsapp danışma hattımız için tıklayın

Hakkımızda

2013 - Ozonlabs Yaşam Bilimleri genç bir kadın girişimci, araştırmacı ve bilim insanı olan Balasu Dündaralp'ın geliştirdiği ürünler ve yaşam bilimleri olarak addettiği sağlıklı yaşama dair tecrübelerini aktardığı bağımsız bir laboratuvar olarak 2013'te Türkiye'de kuruldu. 2003 senesinden itibaren yapılan Ar-Ge çalışmalarıyla ozonlandırılmış zeytinyağı içeren ilk ürün olan O3RSS Serum satışa sunulmuştur.

2016 - Ozonlabs Yaşam Bilimleri zaman içinde Alman bilim insanları ve Türkiye ortak çalışması ile bir çok medikal ve tıbbi projenin hayata geçirilmesinde etkili bir çekim noktası haline geldi.

20172017 yılında Ozonlabs ailesine Ozonlava Volkanik Maske, Shine Sunoil, Probiyotik yüz temizleme köpüğü gibi yeni metabolizma dostu ürünler katıldı. Dünyada bir ilk olarak ürünlerinin kullanma talimatını mobil uygulama ile kişiye özel hale getirdi ve ürünlerin kişiye özel kullanma talimatında iOS mobil uygulaması ile tanınan bir kozmetik bir şirketi oldu. 

2018 - 2018'de Ozonlabs Yaşam Bilimleri genişleyerek Almanya'nın Hamburg liman şehrinde “Ozone Skin Care Cosmetics” adında bir satış ve dağıtım şirketi daha kurdu. Birleşik Krallık ve Amerika’ya amazon.com aracılığı ile tüm dünyada ürünlerimizin tedariğini gerçekleştirmeye başladık. 2018 yılında özel olarak üretilen Şampuan, Saç Kremi ve Cocoday gibi yeni ürünlerle birlikte toplamda dokuz adet ürün çeşidi tüketicilere sunulmuştur.

Vizyon

Ozonlabs Yaşam Bilimleri insanoğlunun çevresel kirlilik, ekosistemdeki değişim ve canlı biyotanın tahribatını önleyen ürünler tasarlamak ile ilgili bir yaşam ve bilim merkezi kurmayı amaçlamaktadır. Geleceğin dünyasında önem kazanacak aerocosmetics ve akıllı yaşam ürünlerini geliştirme-üretme öncü bir dünya markası olmayı hedeflemekteyiz.

Misyon

Ozonlabs Yaşam Bilimleri değer, kalite ve güven tabanlı geliştirdiği cilt ve ekosistem dostu ürünlerini, dünya çapında tüm insanlığa sunmayı kendine misyon edinmiştir.

Değerlerimiz 

  • Ürünlerimiz ve etken maddelerimizin hayvanlar üzerinde deneyleri yapılmamaktadır. 
  • Önce var olan, doğal olanı koru prensibi ile hareket ederiz. 
  • Kadın ve çocukların bu gezegendeki öneminin farkındayız. Bu yüzden onlara öncelikli davranırız.
  • Çocuk işci çalıştırmayız. 
  • Hiç bir ırk, renk ve milliyet göz etmeksizin ürünlerimizin dünya çapında insanlığa faydalı olması için çalışırız. 
  • Genç beyinleri, teknolojinin gezegenimiz ve canlılar yararına olan faydalarını  destekler ve onlara katkı sağlarız. 
  • Biyo-teknoloji alanında insan-doğa uyumluluğu ile çalışırız. 
  • Üretmek ve faydalı olmak en birincil hedefimizdir.