Hakkımızda

Ozonlabs Yaşam Bilimleri genç bir kadın girişimci, araştırmacı ve bilim insanı olan Balasu Dundaralp'in geliştirdiği ürünler ve yaşam bilimleri olarak addettiği sağlıklı yaşama dair tecrübelerini aktardığı bağımsız bir laboratuvar olarak 2013'te Türkiye'de kuruldu. Ozonlabs Yaşam Bilimleri zaman içinde Alman bilim insanları ve Türkiye ortak çalışması ile bir çok medikal ve tıbbi projenin hayata geçirilmesinde etkili bir çekim noktası haline geldi. 2018'de Ozonlabs Yaşam Bilimleri Şirketi genişleyerek Almanya'nın Hamburg liman şehrinde Ozone Skin Care Cosmetics adında bir satış ve dağıtım şirketi daha kurdu. Ozonlabs Yaşam Bilimleri Şirketi aynı yıl Amazon ile Amerika Birleşik Devletleri, Birleşik Krallık, Fransa ve İngiltere'de de ürünlerinin satışına başladı ve bir çok partner ile dünya çapında ürün satış desteği vermeye devam etti. Dünyada bir ilk olarak ürünlerinin kullanma talimatını mobil uygulama ile kişiye özel hale getirdi ve ürünlerin kişiye özel kullanma talimatında OS aplikasyonu ile tanınan bir kozmetik bir şirketi oldu. Ozonlabs Yaşam Bilimleri Şirketi bugün Istanbul ve Avrupa'da Hamburg merkezli iki şirket, onbinlerce kullanıcı ve geliştirilen akıllı kozmetik ürünleri ile tanınmaktadır. 

Ozonlabs Yaşam Bilimleri ürün araştırma ve geliştirmede sağlığa faydalı, cilt ve metabolizma dostu etken maddelerin önemi ele alınır ve on binlerce dünya vatandaşının kullanımına sunulur. 

Ozonlabs Yaşam Bilimleri Felsefesi

Ürünlerimiz ve etken maddelerimizin hayvanlar üzerinde deneylerini yapmayız. Önce var olan, doğal olanı koru prensibi ile hareket ederiz. Kadın ve çocukların bu gezegendeki öneminin farkındayız. Bu yüzden onlara öncelikli davranırız. Çocuk işci çalıştırmayız. Hiç bir ırk, renk ve milliyet göz etmeksizin ürünlerimizin dünya çapında insanlığa faydalı olması için çalışırız. Genç beyinleri, teknolojinin gezegenimiz ve canlılar yararına olan faydalarını  destekler ve onlara katkı sağlarız. Biyo-teknoloji alanında insan-doğa uyumluluğu ile çalışırız. Üretmek ve faydalı olmak en birincil hedefimizdir. 

Ozonlabs Yaşam Bilimleri Takımı büyüyor. Eğer ben de varım dersen,
info@ozonlabs.com
adresine seni anlatan CV ve neler yapmak istediğin ile ilgili bir mail gönderebilirsin.