Faydaları

OzonLabs O3RSS’nin Cilt Lekelerinde Çalışma Prensibi 

3 atomlu ozon molekülü cilt ve cilt altı dokuya oksijene bölünerek difüze olur. Hücrenin oksijenlenmesi serbest radikallerinden arındırılmasında, fazla sentezlenen melatonin hormonundan sorumlu proteinin dengelenmesinde Ozonlabs akıllı molekülünün direk etkileri gözlemlenmiştir. Cilt lekeleri çevresel faktörler, cildin su kaybı, hormonal yapıdaki değişimler, metabolik rahatsızlıklar ya da kullanılan cilt ajanları içindeki kimyasallara bağlı olarak zamanla rahatsız edici bir görüntü alabilir. Güneş kremleri, bazı kapatıcı kimyasallar içindeki kimyasalların hücre içinde birikimi ve hücre detoksunun yapılamaması da leke adacıklarının oluşmasına sebebiyet verebilir. 

Eğer düzenli güneş kremi ve kapatıcı kullanıyorsanız,

Cildinizde yerleşik leke adacıkları varsa Ozonlabs O3RSS Serum’un kullanılması cilt ve cilt altı dokudaki hücrelerin yenilenmesi için iyi bir neden olacaktır. Ozon molekülünün yeni hücre oluşumlarını tetiklediği, eski hücre adacıklarının böylece yeni hücreler ile değiştirilerek eski lekeli dokuların zaman içinde beyazladığını yapılan araştırmalar göstermiştir. 

 

OzonLabs O3RSS’nin Akne / Sivilcede Çalışma Prensibi 

Ozonlabs içeriğindeki akıllı molekül hücrenin yanlış çalışmasından sorumlu bölümleri, fazla salgılanan faktör ve makro moleküllerin düzenli salınımını sağlayarak hücrenin fazla yağ sekresyonu gibi akneye neden olan, kistik oluşumlarını zamanla ortadan kaldırır. Aknenin tıbbi olarak bir çok nedeni olabilir. Metabolik rahatsızlıklar, stres, kullanılan kimyasal ajanlar ya da cildinize dost olmayan bazı doğal sabunlar ile aşırı temas da aknenin sebebi olabilir. Akne tedavisinde bir çok yönteme başvurulmak ile beraber topikal yani lokal olarak bir serum çözümü arıyorsanız.

 

OzonLabs O3RSS’nin Selülit Çalışma Prensibi 

Selülit üzerinde dünya çapında yapılan bilimsel araştırmalar bize, OzonLabs ürünlerinde kullanılan ve Ozon olarak adlandırılan O3 molekülünün serbest radikali olan kararsız tek atomu cilt üzerinde aktif olarak çalışmasına ve ciltte kolajen mekanizmasının tetiklenerek cildin gergin ve dolgun yapısına kavuşmasına yardımcı olduğunu göstermiştir. Selülitlerde ilk 6 haftalık düzenli kullanımın ardından göze çarpan ilk etki cildin sıkı yapısına geri dönmesidir. OzonLabs O3RSS selülit tedavisinde ilk kullanımda ciltte karıncalanma hissi tamamen normaldir. Hücre ve onun mükemmel birlikteliği olan dokuların aktif olarak çalıştırılması, bağlı bulunan lenf, damar ve kas gruplarının da çalışması için bir sinyal niteliği taşır. Hareket kazandırılan dokulardaki sarkma ve ödem zamanla daha sıkı ve gergin bir görüntüye kavuşur. 

Kullanım Şekli: OzonLabs ORSS 50ml selülit tedavisinde sorunlu bölgeye günde 1 kez 10 gr (10 damla) uygulanır. Uygulama öncesinde ciltte her hangi bir  krem, makyaj ya da fondöten kalıntısı olmamalıdır. OzonLabs O3RSS Serum sürülen bölge bir streç film yardımı ile sarılabilir. (Uygulama ardından egzersiz yapılmasında sakınca yoktur) Uygulama ardından 60 dakika sonra ılık duş alınması ile Ozonlabs selülit detoksu tamamlanmış olur. 

 

OzonLabs O3RSS’nin Çatlaklarda Çalışma Prensibi

Deri çatlakları (stria) üzerinde dünya çapında yapılan bilimsel araştırmalar bize, OzonLabs ürünlerinde kullanılan ve Ozon olarak adlandırılan O3 molekülünün serbest radikali olan kararsız tek atomu cilt üzerinde aktif olarak çalışmasına ve ciltte bebek hücre oluşumlarının tetiklenerek deri çatlaklarının ortalama 6 aylık düzenli uygulama süresinde tedavi olduğunu göstermiştir. Yeni oluşan hücreler yeni oluşacak doku için ilk aşamadır.

Kullanım Şekli: OzonLabs O3RSS çatlak tedavisinde sorunlu bölgeye günde 1 kez 5 gr (5 damla) uygulanır. Uygulama öncesinde ciltte her hangi bir  krem, makyaj ya da fondöten kalıntısı olmamalıdır. OzonLabs O3RSS Serum sürülen bölge bir streç film yardımı ile sarılabilir. Uygulama ardından 60 dakika sonra ılık duş alınması önerilir.